Local Pickup Menu (Subject to Change)

-
Ol Skool Peanut Butter Chews
- Regular price
- From $5.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Strawberry Shortcake (Local Pickup)
- Regular price
- From $65.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $65.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $65.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $65.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Mama’s Lemon Jell-O Cake
- Regular price
- From $6.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Fannie's 7-Up Bundt Cake
- Regular price
- From $7.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $7.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
CinnaRoll Cake
- Regular price
- From $6.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Peach Cobbler Bundt Cake
- Regular price
- $70.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $70.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $70.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $70.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Better Than S*x Cake (Local Pickup)
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
OG Peanut Butter Chew Tray
- Regular price
- From $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Better than Sex Cake
- Regular price
- From $6.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Red Velvet Biscoff Cake
- Regular price
- From $6.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Thicks Ooey Gooey Caakies
- Regular price
- From $6.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out